020 – 211 10 10 info@arimpex.nl

Team van Arimpex

Sales, Finance, Creative studio, Marketing & IT

Directie

Paul van de Kamer

Paul van de Kamer

CTO/COO

Telefoon: 020 – 211 10 15
Mail: pvandekamer@arimpex.nl

Sales
Frans Versloot

Frans Versloot

Account Manager

Telefoon: 06 – 11 31 38 24
Mail: fversloot@arimpex.nl

Nofar Biran

Nofar Biran

Account Manager

Telefoon: 06- 11 53 20 11
Mail: nbiran@arimpex.nl

Rob Nienhuis

Rob Nienhuis

Senior Consultant

Telefoon: 020 – 211 10 15
Mail: rnienhuis@arimpex.nl

Finance

Kelly Woods

Kelly Woods

Head of Finance

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: kwoods@arimpex.nl

Studio

Tinoush Zandi

Tinoush Zandi

Studio manager

Telefoon: 020 – 211 10 19
Mail: tzandi@arimpex.nl

Marcel Lagerwerf

Marcel Lagerwerf

DTP & Traffic Print

Telefoon: 020 – 211 10 19
Mail: mlagerwerf@arimpex.nl

IT

Diede Klinkenberg

Diede Klinkenberg

Front-end website ontwikkelaar

Telefoon: 020 – 211 10 15
Mail: dklinkenberg@arimpex.nl

Niyazi Yilmaz

Niyazi Yilmaz

Webontwikkelaar

Telefoon: 020 – 211 10 15
Mail: nyilmaz@arimpex.nl

Yinko Andoetoe

Yinko Andoetoe

Junior Front-end developer

Telefoon: 020 – 211 10 15
Mail: yandoetoe@arimpex.nl

Redactie en marketing

Laurens Koster

Laurens Koster

Hoofdredacteur

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: lkoster@arimpex.nl

Joris Hermans

Joris Hermans

E-mail- en social media marketeer

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: jhermans@arimpex.nl